Canlı Sohbet Hattı

Sohbet Hattı Nedir?

Sohbet Hattı bir tam zamanlı telefonda sohbet uygulamasıdır. Telefon üzerinden sesli olarak gerçekleştirilir ve dakika başına ücretlendirilir. 7/24 hizmet halinde olup 004676692391 numaralı hat ile her operatör ve sabit hat üzerinden ulaşılabilir.

  1. Ek ücret yoktur. Dakika başına 8 TL olarak standarttır..
  2. Üyelik ya da kişisel bilgi talep edilmez
  3. Konu ve zaman sınırlaması yoktur
  4. Süre ve konu seçimi tamamen size bağlıdır
Hemen Ara
Canlı Sohbet Hattı

KİMLER ARAYABİLİR ?

Sohbet hattı servisini yalnız hisseden ve yeni kişilerle tanışmak isteyen herkes arayabilir. Numaranız gözükmez ve rahatlıkla sohbet edebilirsiniz. Güvenlidir, 3. parti kişilerle paylaşılmaz. Aramanın sorumluluğu size ve partnere aittir.

Hemen Ara
Canlı Sohbet Hattı

MERAK ETTİKLERİNİZ

Üyelik Gerekir Mi?

Gerektirmez.Numarayı çevirmeniz yeterli.

Konuşma Süresi Ne Kadardır?

Sınırsızdır. İstediğiniz zaman son verebilirsiniz.

Ek Ücret Yansır Mı?

Yansımaz. Konuştuğunuz kadar ödersiniz.

Dert Köşesine Bağlan!

Numarayı çevir ve anons sonrası Sohbet Hattı partnerinle sohbete başla.

Not

Sohbet Hattında sizi dinleyecek binlercek arkadaş var!

Telefonda Sohbet

Sohbet etmek insanların genellikle değer verdiği kişilerle yaptığı ya da karşısındaki insanı tanımak amaçlı gerçekleştirdiği bir eylemdir. Bu nedenle insanlar sık sık sohbet etmekte ve sohbet etmek için yeni arkadaşlara ihtiyaç duyabilmektedir. Bunun için geliştirilen telefonda sohbet sitesi insanların bir araya gelerek sohbet edebildiği, tanışarak yeni arkadaşlıklar kurabildiği online platformlardır. Türkiye’nin farklı yerlerinden farklı insanların kullandığı ve bir araya geldiği güvenilir sohbet hattı sitelerinden biri olan telefondansohbet.com kaliteli ve hoş sohbet için en ideal platformlardan biridir. İnsanların karşılıklı sohbet edebildiği, tanışıp yeni arkadaşlıklar kurabildiği bu platform sayesinde insanlar yalnızlıktan kurtulmakta ve yeni arkadaşlıkları ile eğlenceli sohbetler kurabilmektedir. Yeni arkadaşlıklar kurmak hem hayata bakış açısının değişmesinde hem de insanların hayattan tat almalarında büyük bir rol oynamaktadır. Öyle ki yalnızlık çeken insanlar bir süre sonra depresyon belirtileri göstermekte ve hayattan tat almamaya başlamaktadır. Bu nedenle kullanımı yaygınlaşan telefonda sohbet insanların bir araya gelerek sohbet edebildiği her türlü duygu ve düşünceyi paylaşabildiği, yeni arkadaşlıkların kurulduğu ve var olan arkadaşlıkların pekiştirildiği online platformlardır.

Hemen Ara